Kurumsal

Niçin Farklıyız?

İdeal Çözümü Üretiyoruz: Talebiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda size en uygun çözümleri sunuyor, uçtan uca yerine getiriyoruz.

Sürekli İletişim ve Bilgilendirme: Montenegro’da (Karadağ) yerleşik olmamızdan dolayı hem genel hem bölgesel  gelişmeleri yakından takip ediyor, sizleri de bilgilendiriyoruz,

Kötü sürprizlere yer yok:  Hem Karadağ, hem Türkiye’de konusunda uzman, tecrübeli ve saygın kuruluşlarla işbirliğimiz sayesinde, öncesinde ve sonrasında aklınız burada kalmayacak..

Aracı veya Emlakçı Değiliz: Satış değil, fayda ve güven odaklıyız. Dilediğiniz her konuda, ücretsiz olarak danışabilir, her bilgiye en güvenilir kaynaktan ulaşabilirsiniz. 

Herkesten Bir Adım Önde Olacaksınız: İleriye dönük, kısa ve orta vadede de maksimum kazancı, analitik verilerle sağlıyoruz.

Kimlere Hizmet Veriyoruz?

Yurdışında gayrimenkule yatırım yapmak isteyen şirket veya gerçek kişiler,
Yurtdışında yatırım fırsatları ile ilgilenen tüm şirketler,
Vergi mükellefi olan tüm şirketler,
Serbest ticaretten faydalanmak isteyenler,
Yüksek öğrenimini yurtdışında devam ettirmek isteyen 18 yaşını geçmiş gençler,

Emekliliğini geçirmek için huzurlu bir yer arayışında olan kişiler ve aileleri,

Ülkede sürekli olarak yaşamak istemeyen ancak fırsat ve güzelliklerinden faydalanmak isteyen kişi ve aileleri,

Birikimini, doğru alanda, doğru zamanda, doğru hamlelerle hem korumak hem de risksiz şekilde maksimize etmek isteyenler,

Montenegro’nun her alandaki avantajlarından faydalanarak, bir adım öne geçmek için Live & Invest Montenegro uzmanlığını tecih etmektedir.